Borderlands 3 (PS4) Ocena produktu:

od 109,00 PLN

  • Producent: Cenega
  • Kategoria: Gry PlayStation4
Oferty (3)
Opis produktu

Gra PS4 Borderlands 3Oryginalna seria z gatunku shooter-looter powraca wraz z bazylionem broni i zupełnie nowymi, napędzanymi chaosem przygodami! Wysadzaj nowych przeciwników w wcześniej nie widzianych światach jako jeden z czterech zupełnie świeżych Vault Hunterów poszukujących skarbów odjechanych kozaków, każdy z unikalnym drzewkiem umiejętności, zdolnościami i możliwością modyfikacji.

Graj solo albo z przyjaciółmi przeciwko szalonym przeciwnikom, kolekcjonuj tony lootu i uratuj swój dom przed najistotniej bezwzględnymi przywódcami w galaktyce. Co nowego? Napędzana chaosem jazda bez trzymanki powstrzymaj fanatyczne bliźnięta Calypso przed zjednoczeniem bandyckich klanów i osiągnięciem ostatecznej kontroli nad galaktyką.

Tylko ty, poszukujący wrażeń Vault Hunter, masz arsenał i sojuszników, którzy mogą pokonać wredne rodzeństwo; Twój Vault Hunter, twój styl gry Zostań jednym z niesamowitych Vault Hunterów, każdy z nich z niepowtarzalnymi zdolnościami i stylem gry, rozbudowanymi drzewkami rozwoju i toną opcji modyfikacji.

Wszyscy Vault Hunterzy są zdolni do siania niesamowitego chaosu, ale razem są niepowstrzymani: Moze jako THE GUNNER Kiedy Moze potrzebuje wsparcia, rozkłada swojego mecha o imieniu Iron Bear, który daje jej dopełniającą siłą ognia; Amara jako THE SIREN Pewna siebie, zdolna awanturniczka z umiejętnością przywoływania eterycznych pięści; Amara używa swych syrenich mocy do rozwalania przeciwników; FL4K jako THE BEASTMASTER FL4K żyje dla polowania.

Tak jak lojalne bestie, idące za każdym rozkazem swojego mistrza. Ich ulubiona ofiara? Niczego nie podejrzewający bandyci, ci biedni frajerzy; Zane jako THE OPERATIVE Specjalizujący się w bitewnych gadżetach, Zane jest nad wyraz biegły w walce, tworzeniu chaosu i skradaniu się tak, jakby nigdy go tam nie było; Załaduj, celuj i lootuj z bazylionami broni i gadżetów, każda walka to szansa na zdobycie nowego sprzętu.

Broń palna z samobieżną tarczą? Jest. Karabiny, które strzelają wypluwającymi ogień wulkanami? Oczywiście. Broń z nogami, która goni przeciwników, wysyłając w ich strony obraźliwe komentarze? Tak, to również mamy; świeże Pogranicza Odkryj nowe światy poza Pandorą, każdy z nich z oryginalnymi przestrzeniami do eksploracji i przeciwnikami do zniszczenia.

Przemierzaj niebezpieczne pustynie, walcz w przedartych wojną miastach, eksploruj zabójcze bagna i tak dalej!; Szybka i płynna akcja kooperacyjna Wraz z nowym systemem synchronizacji stopni, doświadczenie skaluje się indywidualnie do każdego gracza.

Oznacza to, że możesz grać z kimkolwiek kiedykolwiek online lub na split-screenie, niezależnie od waszego poziomu albo progresu. Wspólnie eliminujcie wrogów i ukończcie zadania lub nie dzielcie się nagrodami nikt nie oprze się błyszczącemu lootowi.

Co powraca ulepszone niż kiedykolwiek? Bazyliony spluw Dzięki wielu przeróżnym producentom broni, przełomowemu systemowi generowania treści i specjalnym legendarnym dropom do odkrycia, twój stale udoskonalany arsenał zaoferuje niemal nieskończone możliwości; Rozwój RPG Zarzynaj przeciwników, dostaj punkty doświadczenia i rozwijaj ogromne drzewko umiejętności, specyficzne dla każdego z czterech Vault Hunterów; Bogate uniwersum Odkryj satysfakcjonujące tajemnice, niezapomnianych mieszkańców i głęboką wiedzę o rozległym wszechświecie Borderlands; Intensywna walka w pojazdach Wsiądź za kółko i weź udział w furiackich walkach pojazdów; Radykalny styl graficzny klasyczne techniki renderowania połączone z ręcznie rysowanymi teksturami dają linii Borderlands jej powszechnie znany fason.

Podobne produkty w kategorii Gry PlayStation4