Star Wars Battlefront 2 (PS4) Ocena produktu:

od 99,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Electronic Arts
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 16+
  • Gatunek: akcja
  • Wersja językowa: polska
Oferty (5)
Opis produktu

Star Wars™ Battlefront™ II Edycja SpecjalnaZamów grę przed premierąotrzymać:1. Pakiet Star Wars™ Battlefront™ II: Ostatni Jedi™ – Bohaterowie z niepowtarzalnymi elementami związanymi z filmem Gwiezdne wojny™: Ostatni Jedi™ (oferta ważna do premiery gry)pakiet zawiera:• przystępny na wyłączność, inspirowany filmem Gwiezdne wojny™: Ostatni Jedi™ wygląd bohaterów: Kylo Rena i Rey• Wygląd Sokoła Millennium z filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi• 6 epickich gwiezdnych kart2.Wcześniejszy dostęp do bety gry (oferta wygasa 3 dni przed rozpoczęciem beta testów)3.specyficzną kartę umiejętności dla postaci Yody (oferta ważna do wyczerpania zapasów)Osoby, które zamówią Edycję Specjalną Star Wars Battlefront II w przedsprzedaży, zagrają w Star Wars Battlefront II nawet trzy dni wcześniej.Star Wars™ Battlefront™ II: Specjalna Edycja wytworna zmienia twoich szturmowców w siłę, z którą należy się liczyć.

Każda klasa żołnierza (oficer, specjalista, ciężki i zaczepny) zostaje lepsza – dysponuje pokaźniejszą siłą ognia, zabójczymi modyfikacjami broni i zdolnościami na poziomie epickim.Szarżuj na wroga przestronnymi korytarzami miasta Theed z karabinem blasterowym A280-CFE zaopatrzonym w modyfikację optyki.

Jako żołnierz zaczepny korzystaj z epickiej zdolności potrajającej liczbę rzucanych przez ciebie granatów i powiększającej obszar ich rażenia.Najważniejsze atrybuty Edycji Specjalnej*:•Trzydniowy, wcześniejszy dostęp do pełnej wersji gry Star Wars™ Battlefront™ II•zestaw ulepszeń elitarnego oficera: Blurrg-1120 + udoskonalona modyfikacja chwytu oraz Epicka zdolność „Dowodzenie w boju”•pakiet ulepszeń ekskluzywnego, ciężkiego żołnierza: FWMB-10 „Megablaster” + modyfikacja chłodząca lufę oraz Epicka zdolność „Pole osobiste”•komplet ulepszeń elitarnego żołnierza zaczepnego: CR-2 + modyfikacja spustu, a także Epicka zdolność „Granaty”•komplet ulepszeń elitarnego specjalisty: A280-CFE + modyfikacja lunety oraz Epicki modyfikator zdolności „Mina laserowa”Wyrusz w podróż do świata Star Wars™ w kolejnej odsłonie najpopularniejszej kolekcji gier akcji Star Wars w HD.Dziesiątkuj szeregi wroga mieczem świetlnym w Bazie Starkiller.

Jako pilot maszyny kroczącej AT-ST przebijaj się przez gęstą dżunglę na Yavin 4, uczestnicząc w szturmie na rebeliancką bazę. Zajmij miejsce w szyku myśliwców X-wing i weź udział w ataku na ogromny gwiezdny niszczyciel Najwyższego Porządku.

lub wciel się w rolę Iden – członkinię elitarnej jednostki specjalnej, najnowszego bohatera uniwersum Star Wars – i poznaj porywającą, całkowitą emocji opowieść, której fabuła obejmuje okres 30 lat.W trybie wieloosobowym przeniesiesz się na szczegółowe, bezustannie zmieniające się pola bitew ze wszelkich trzech najważniejszych okresów Star Wars – prequeli, trylogii tradycyjnej i nowej trylogii.

Modyfikuj i poprawiaj swych bohaterów, myśliwce gwiezdne i żołnierzy, wyposażając ich w specyficzne zdolności bojowe. Dosiadaj tauntaunów i przejmuj kontrolę nad czołgami oraz skuterami repulsorowymi. Atakuj pokaźne jak miasta niszczyciele gwiezdne i posługując się Mocą stawiaj czoła znanym postaciom takim jak Kylo Ren, Darth Maul czy Han Solo.

Weź udział w rozgrywce inspirowanej 40-letnią, nieprzemijającą magią filmowej linii Star Wars.Zostań bohaterem własnej sagi Star Wars.Nowy bohater, nieznana opowieśćWciel się w żołnierza luksusowej jednostki specjalnej – równie groźnego na ziemi, co w przestrzeni kosmicznej – i weź udział w porywającej, pełnej emocji kampanii Star Wars™ dla pojedynczego gracza, obejmującej ponad 30 lat i będącej pomostem między wydarzeniami z filmów Gwiezdne wojny™: Powrót Jedi™ i Gwiezdne wojny™: Przebudzenie Mocy™.niezrównane pola bitew Star WarsPod względem bogactwa i różnorakości z trybem wieloosobowym Star Wars nie może się równać absolutnie nic.

Tylko tu maksymalnie 40 graczy może wcielać się w znanych bohaterów, wiernie odwzorowanych żołnierzy z różnych okresów sagi i zasiadać za sterami całego mnóstwa pojazdów naziemnych i latających, uczestnicząc w wojnie obejmującej swym zasięgiem całą galaktykę.Walka w kosmosie na galaktyczną skalęNa potrzeby Star Wars™ Battlefront™ II walkę w przestrzeni zaprojektowano zupełnie od nowa, wprowadzając przeróżne opcje sterowania, bogaty wybór uzbrojenia i możliwość daleko idących modyfikacji.

Dołącz do swej eskadry i mknij poprzez pola asteroid, a także imperialne doki. Niszcz ogromne okręty wojenne i bierz udział w pojedynkach o najwyższą stawkę, pilotując legendarne myśliwce gwiezdne w bitwach z udziałem maksymalnie 24 graczy i 40 statków kierowanych poprzez sztuczną inteligencję.Razem raźniejGraj ze znajomym w lokalnym trybie wieloosobowym na dzielonym ekranie**.

Zdobywaj nagrody, dostosowuj swoich żołnierzy i bohaterów, a zdobyte ulepszenia użyjesz w sieciowym trybie wieloosobowym.Stwórz własnego bohateraTym razem zamiast wcielać się w już istniejącego bohatera, możesz stworzyć swoją własną postać.

polepszaj zdolności oryginalne dla danego bohatera, klasy żołnierza lub myśliwca gwiezdnego. Korzystając z tych zdolności modyfikuj moce swojej postaci, ab

Podobne produkty w kategorii Gry PlayStation4