• Producent: VictoriaW.
  • Kategoria: Na 18-stkę dla dziewczyny

pakiet:- Zawieszka Serce w Sercu S, czyli zawieszka w zarysie serca z Twoim grawerem.- Rzemień na rozmiar od 10 do 70 cm- Pudełko upominkowe VictriaW.Zawieszka wytwarzana jest ze srebra próby 925. Przy kupnie za darmo wykonamy grawer: - z jednej strony grawer mechaniczny Twojego fotografie, - z drugiej strony grawer tekstu do 65 znaków lub grafiki.

Dzięki jednostkowemu grawerowi towar nabiera dla osoby obdarowanej wartości sentymentalnej.- Skórzany rzemień lakierowany, grubości 2mm z zapięciami ze srebra próby 0,925. (pasuje do noszenia zarówno na szyi, jak i zawinięte jako bransoletki na nadgarstek) Długość do wyboru w przedziale od 10 do 70cm informacje o długości i odcieniu rzemienia proszę zamieścić w mailu z wytycznymi do zamówienia- produkt Unisex- tworzony z najwyższej jakości bezkompromisowców.

asygnowany dla , a także pań, do noszenia na szyi jak i na nadgarstku!- Zapakowany w upominkowe pudełko VictoriaW. Materiał: Srebro próby 0,925,Waga srebra: ok. 1,8 g wymiary całkowite metaliczna Zawieszka z uchwytem:Szerokość 19,7 mmWysokość 20,5 mm Grubość zawieszki:0,4 mmRzemień skórzany, odcienie do wyboru:Opakowanie: Oryginalne pudełko prezentowe producenta zawieszek, producenta: "VictoriaW."Przykłady graweru:(Grawer wykonujemy mechanicznie, zawieszki są srebrne, kolor czarny to efekt odbicia)Za dopłatą +20zł w środku pudełka doczepimy mosiężną blaszkę (kolor srebrny albo złoty w zależności od dostawy) i wykonamy Twój grawer fotografie, tekstu, grafiki, loga.

Opcja przystępna w naszej ofercie: genialny i modny prezent dla kobiety i pana. Rewelacyjny upominek na Imieniny, Urodziny, Rocznicę, Walnetynki, Dzień kobiet, Mikołaja,, a także pod choinkę na Gwiazdkę Świąt Bożego Narodzenia....